Szervizvezető

ALFA-Human Kft

A munkavégzés helye
Mórahalom
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.01.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• szervízhálózat irányítása (6-8 fő)
• logisztikai feladatok irányítása
• a cég jelentésrendszerének való megfelelés, folyamatos és ad hoc riportálás
• munkavédelmi, tűzvédelmi, értékmegőrzési feladatok biztosítása
• a szerviz rendjének folyamatos ellenőrzése, a működőképesség biztosítása
• a szervizdolgozók munkájának napi felügyelete, szervezése, irányítása
• beosztottak munkaidő beosztásának kialakítása, nyilvántartása, ellenőrzése
• a szervizzel kapcsolatos előírások betartása és betartatása, a kötelező dokumentációk meglétének és naprakészségének rendszeres ellenőrzése
• kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• ügyfélszolgálati irodák működtetése
• statisztikai kimutatások készítése, elfekvő áruk figyelése, javaslattétel vásárlói akciókra

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, legalább 2 éves,
• felhasználói szintű MS-Office ismeret, naprakész aktív Excel tudás,
• strukturált gondolkodásmód, problémamegoldó készség,
• kiemelkedő kommunikációs készség, gyakorlatiasság, szervezőkészség
• B kategóriás jogosítvány – gépkocsival megközelíthető munkahely

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• műszaki felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
• versenyképes jövedelem, és juttatások
• hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő cégnél,
• színvonalas munkakörnyezet.

Megbízó

Az ALFA-Human Kft vízgazdálkodás, és szőlészet-borászat területén piacvezető partnere számára keresi leendő szervizvezető munkatársát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ALFA-Human Kft. HR-tanácsadói szolgáltatásokkal és Outsourcing szolgáltatásokkal foglalkozó cég.

Az alkalmazottak száma

20-24 alkalmazott

A cég címe

Szent István út 13.
3580 Tiszaújváros

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Laczkó Kinga
E-mail: Küldje el önéletrajzát