Építésvezető

Aktuál Trend Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jártas vagy az építőiparban? Ismered a gipszkarton-szerelés fortélyait? És még vezetői tapasztalatod is van?
Akkor jelentkezz hozzánk

ÉPÍTÉSVEZETŐNEK!

Az AKTUÁL-TREND Építőipari Kft. 15 éves szakmai múlttal rendelkező, jelenleg 20 főt foglalkoztató vállalkozás. Fő tevékenységünk a gipszkarton és álmennyezet rendszerek kivitelezése.
Budapesti és vidéki munkák lebonyolítására, valamint 20 fő gipszkarton-szerelő és alvállalkozó irányítására keresünk középvezetői kollégát.

Feladatai:
- Kivitelezések önálló irányítása

- Alkalmazottak és alvállalkozók koordinálása

- Minőségellenőrzés

- Elszámolások, felmérések elkészítése

- Kapcsolattartás

Egyéb béren kívüli juttatások

- Piacképes jövedelem (fix bér és évi 2 bónusz lehetősége)

- Fejlődési, előrelépési lehetőség

- Rugalmas munkaidő

- Szakmai képzések

- Mobiltelefon, céges telefon

- Próbaidő után (60 nap) céges autó

Információk a kiválasztási folyamatról

Magadra ismertél?
Küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével a hr@trendepiteszet.hu e-mail címre. Tárgy: Építésvezető

Bővebb információkért kattints a honlapunkra: www.trendepiteszet.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

5

Készségek és személyes tulajdonságok

- Minimum 5 év kivitelezői gyakorlat

- Minimum 2 év vezetői tapasztalat

- Számítógépes ismeretek

- "B" kategóriás jogosítvány

- Saját autó (a próbaidő tartamára)

Célunk a minőségi, problémamentes kivitelezések lebonyolítása határidők betartása mellett, ezért a legfontosabb követelmény az építésvezetővel szemben a szakma alapos ismerete, jó szervezőkészség, határozottság, csapatszellem.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

AKTUÁL-TREND Építőipari Kft. nagy szakmai múlttal rendelkező vállalkozás.

A cég címe