Értékesítő (épületgépészeti és/vagy mezőgazdasági termékek és szerszám területekre)

Aktív Kft

A munkavégzés helye
Szeged, Kálvária sugárút
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 28 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Újonnan nyíló szegedi áruházába keres értékesítő munkatársat épületgépészeti és/vagy mezőgazdasági termékek és szerszám területekre.

Feladatok:
- épületgépészeti/mezőgazdasági termékek és szerszámok értékesítése,
- árajánlatok készítése,
- forgalmazott termékek ajánlása, bemutatása a vásárlók részére,
- áru- és raktárkészlet felügyelete,
- részlegvezető munkájának teljeskörű támogatása,
- részvétel a kereskedelmi folyamatokban.

Elvárás/ideális jelölt:
- középfokú végzettség (műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség előny),
- min. 2 éves kereskedelemben, hasonló területen szerzett tapasztalat,
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
- határozott, vevőorientált személyiség, aki tud önállóan, felelősségteljesen dolgozni,
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Outlook, MS Excel),
- B kategóriás jogosítvány előny.

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés,
- újonnan nyíló telephely elindításában és fejlesztésében rejlő kihívás,
- szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség,
- stabil hátterű, hosszútávon eredményesen működő magyar tulajdonú vállalkozás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a [email protected] e-mail címre legkésőbb 2018. augusztus 9-ig. A pályázatok lezárását követően a jelentkezőket kiértékesítjük.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Kereskedelem/műszaki

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft.
További tájékoztatás: http://www.aktivkft.co.hu

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Aktív Kft.
Keleti Krt. 47.
6500 Baja