Raktáros/árukiadó

Aktív Kft

A munkavégzés helye
Kiskunhalas, Kőrösi út 19, 6400 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 28 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Kiskunhalasi telephelyére raktáros/árukiadó pozícióba munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• raktározási feladatok ellátása,
• áru átvétel, -mozgatás és összekészítés,
• vásárlók kiszolgálása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:
• alap- vagy középfokú végzettség
• önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• B kategóriás jogosítvány,
• targoncavezetői jogosítvány,
• hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat.

amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a sik.milan@aktivkft.co.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Kereskedelem/műszaki

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft.
További tájékoztatás: http://www.aktivkft.co.hu

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Aktív Kft.
Keleti Krt. 47.
6500 Baja