Termelés vezető - Nagykanizsa

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A fejlődés nem állhat meg! Éppen ezért keresünk egy olyan komplex vezető szakembert, aki az ipar területén edződött és A-Z-ig átlátja a termelés-gyártás minden lépést. Ha nincs olyan probléma, amit nem tudnál megoldani, Te vagy a mi emberünk, és a termelés irányítása biztosan jó kezekben lesz nálad! Ha magadra ismertél, várjuk jelentkezésed!

A teljesség igénye nélkül a következő feladatokra számíthatsz:

Az adott technikai-technológiai feltételek mellett a maximális termelékenység elérése.
A termelési folyamatok koordinálása.
Gyártási folyamat megtervezése, és hatékony működésének biztosítása.
A rendelkezésre álló erőforrások optimális kihasználása.
Minőségbiztosítási elvek ellenőrzése és betartatása.
Elemzések, riportok és beszámolók készítés.
A kollégák motiválása és fejlesztése.
Jó példával járj elől!

Az ideális jelölt:

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik.
Több éves termelési-üzem vezetési tapasztalatokkal rendelkezik.
Társalgási szinten beszél angolul.
Széles látókörű, otthon van folyamatok megtervezésében, irányításában.
Ismeri, alkalmazza és betartattja a szabványokat és biztonságtechnikai előírásokat.
Kiemelkedő probléma megoldó képességgel rendelkezik.
Átlátja az üzem irányításával járó feladatokat, azokat priorizálja.
Jól kommunikál és HR-es vénával is rendelkezik.
A váratlan hibákra, feladatokra is megtalálja a megoldást.

És, hogy miért nálunk kamatoztasd szakértelmed? Mert, a következőkre biztosan számíthatsz:

hosszútávú munkalehetőségre egy erős, fejlődő cég kötelékében.
innovatív, inspiráló munkakörnyezet és kiváló kollégák segítik munkád.
sok rétű feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel és cafetéria juttatásokkal.
karrierépítési lehetőség, tovább képzések támogatása.
nemzetközi vállalati kultúra: átlátható elvárások, fiatalos-modern környezet, a szaktudás és tapasztalat elismerése.

Hogyha magadra ismertél, ne habozz, küldd el szakmai önéletrajzod az [email protected] e-mail címre!

Megbízó

Egyéb területek

Ipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3944325  Megjelentetés dátuma: 2020.08.05.