Szendvicskészítő - Budapest XIX. kerület

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Konyhai kisegítőket és szendvics készítőket keresünk catering szolgáltatással foglalkozó partnerünkhöz! Korán kelő típus vagy? Esetleg szeretnél egy kis kiegészítést a meglévő bevételed mellé? Vagy aktív friss nyugdíjas? Jól mozogsz a konyhában? Egyszerűen végezhető munkát keresel? Nálunk a helyed!

Mi lenne a feladat?
• szendvicsek alapanyagainak előkészítése
• a szendvicsek összeállítása és csomagolása
• segédkezés a konyhai munkában
• a konyha tisztán tartása

Mire számíthatsz?
• a munkavégzés helye a XIX. kerületben van
• jellemzően a konyha és a raktár között kell mozognod
• korán kelés, a munka általában reggel 5:00-kor kezdődik
• munkaruhát biztosítunk, melynek viselése minden esetben kötelező

Mit várunk el Tőled?
• ápolt, igényes megjelenés
• megfelelő fizikai állapot
• nagy teherbírás és pörgős munkavégzés

Mit kínálunk?
• rész- vagy teljes munkaidős állás
• fix órabér, ezáltal kiszámítható kereset
• igényes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzod az [email protected] e-mail címre, a pozíció megjelölésével.

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Catering szolgáltatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország
ID: 3920123  Megjelentetés dátuma: 2020.07.02.