Villanyszerelő vagy erősáramú gépszerelő - Marcali

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Marcali
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tapasztalt villanyszerelő vagy, aki már sok mindent megélt a szakmában és látott ezt-azt?
Úgy gondolod hasznos tagja lennél a karbantartó csapatnak és jó kezekbe kerülnének nálad a gyártóegység berendezései? Szeretnéd, hogy számítsanak Rád és meg becsüljék a munkád?
Igen!? Akkor jelentkezz villanyszerelőnek és fejlődj tovább velünk!

Mindennapi feladataid során a következők várnak Rád:
• a gyártó egység gépeinek elektromos karbantartása, javítása önállóan.
• a villamos egységek folyamatos ellenőrzése, esetleges hibák elhárítása.
• a vezető által meghatározott feladatok elvégzése és dokumentálása.
• az épület gépészeti feladatok során is számítunk szaktudásodra.

Ahhoz, hogy ezeket a feladatokat biztosan el tudd látni a következőket várjuk el tőled:
• legyen erősáramú gépszerelő vagy villanyszerelő végzettséged.
• tudj önállóan és csapatban is dolgozni, munkádat végezd lelkiismeretesen és felelősségteljesen.

Jól végzett munkádért cserébe megbecsülést, és vonzó juttatási csomagot kínálunk, prémium rendszerrel, széles körű cafetéria elemekkel és 13. havi fizetéssel.

Ha magad ismertél, várjuk önéletrajzod az [email protected] e-mail címre.
További infók: 06 70 884 7200

Megbízó

Egyéb területek

Fém ipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3919862  Megjelentetés dátuma: 2020.09.23.