Irodai munkatárs És HR Adminisztráció-nagykanizsa

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

IRODAI MUNKATÁRS ÉS HR ADMINISZTRÁCIÓ-NAGYKANIZSA
Szívesen dolgoznál adminisztrátorként? Otthon vagy az Excel és Word világában? És nem ijedsz meg, ha néha be kell menned a raktárba és koszos lesz a kezed az anyagok összekészítése közben? Ha egy olyan állást keresel, ahol monotonitás tűrés és a precíz munka a legfőbb szempont, akkor ne habozz: JELENTKEZZ!

Leendő feladataid:
-Bérszámfejtés előkészítése, munkaidő adatok nyilvántartása, szabadság nyilvántartás kezelése
-Kapcsolattartás partnerekkel, biztosítókkal beszállítókkal és a kollégákkal
-Teljes raktári adminisztráció naprakész vezetése
-Szállításhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
-Fuvardokumentáció archiválása, rendszerezése
-Raktári anyagok mozgatása, 25 kg
-Könyvelés előkészítése
-Monoton irodai adatfeldolgozás
-TB ügyintézés

A pozíció betöltéséhez a következőket várjuk el tőled:
-Legyen legalább érettségid
-Legyen 3 év irodai tapasztalod
-Legyenek ismereteid a HR adminisztráció területén
-Középfokú, magabiztos számítógépes ismereted
-Jó fizikumod
-Munkádat végezd lelkiismeretesen, precízen és pontosan

Jól végzett munkádért cserébe a következőkre számíthatsz:
-Összetartó, fiatalos csapat tagja lehetsz
-Kiszámítható, bejelentett jövedelemre
-Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzésre, így hétvégéid mindig szabadok lesznek
-Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkavégzésre

Ha hirdetésünkben magadra ismertél, jelentkezz a fényképes önéletrajzod elküldésével.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Telekommunikációs hálózat kiépítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3914694  Megjelentetés dátuma: 2020.05.28.