Értékpapír letétkezelési munkatárs - Bécs

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Bécs, Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Van banki tapasztalatod, van egy kialakult képed a pénz és tőkepiac világáról, valamelyest ismered a portfóliók mögötti befektetési logikákat, jól beszélsz angolul? Kamatoztatnád eddig megszerzett tudásod és nemzetközi tapasztalatokat szereznél elérhető közelségben? NE HABOZZ, jelentkezz értékpapír letétkezelési munkatársnak egy vezető bank bécsi fiókjába!

Téged keresünk, ha van:
• több éves tapasztalatod az értékpapír feldolgozás területén.
• jól beszélsz angolul.
• jó kommunikációs képességgel rendelkezel.
• munkádat felelősségteljesen, elkötelezetten és pontosan végzed.

Feladataid, amiben számítunk Rád a következők lesznek:
• Az ügyfelek globális értékpapír-tranzakcióinak feldolgozása.
• Értékpapír-ügyletek nyomon követése és koordinálása.
• Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel.
• Pénzforgalmi ügyletek ellenőrzése, számlaforgalmak nyomon követése.
• Havi riportok készítése.

Miért éri meg Neked itt dolgozni:
• Érdekes és változatos feladatok egy dinamikus társaságnál.
• Folyamatos képzések és tréningeken vehetsz részt.
• Személyesen oda figyelnek Rád, támogatnak és tanácsokat adnak a tapasztalt kollégák, hogy minél jobban végezhesd a munkád.
• Vonzó fizetés vár Rád, minimum évi bruttó 33 000,00 euró, teljes munkaidőben, hetente 38,5 óra, ami végzettség és szakmai tapasztalat függvényében magasabb is lehet.
• Az otthonod elérhető közelségben marad.
• + 1 érv: ha anyagi segítségre van szükséged a kezdéshez, az AIDe Wien induló kölcsönét is igénybe veheted.

Várjuk fényképes német nyelvű önéletrajzod az [email protected] e-mail címre.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Bank

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország
ID: 3890439  Megjelentetés dátuma: 2020.04.01.