Hálózat kiépítő - Nagykanizsa

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Erősen műszaki beállítottságú vagy? Nem ijedsz meg, ha néha napi 8 óránál többet kell dolgoznod, mert tudod, hogy úgy is megéri? Nyitott vagy az új dolgokora és a tanulásra? Akkor Téged keresünk Magyarország vezető telekommunikációs hálózatának kiépítéséhez! Olvass tovább és tudj meg többet!

A mindennapi feladataid a következők lesznek:
• Hálózat kiépítésé, karbantartása, bővítése, üzembe helyezése
• mérések végrehajtása és dokumentálás
• toronymunkák
• antennák és berendezések vasszerkezeteinek terv szerinti összeszerelése, telepítése, beállítása

Az ideális jelentkezőnek:
• van telekommunikációs hálózatépítői tapasztalata
• „B” kategóriás vezetői engedély
• nagyfokú önállósága, munkáját precízen pontosan végzi
• magasban is képes dolgozni
• középfokú végzettsége
• előny, ha villanyszerelő vagy valamilyen elektronikai képesítéssel rendelkezel.

És, hogy miért érdemes nálunk dolgozni:
• mert a fizetésre biztos, hogy nem fogsz panaszkodni és egyéb juttatásokkal is honoráljuk a munkád.
• céges autó segíti a munkád
• stabil háttér, hosszú távú munka amit ajánlunk Neked.
• segítőkész kollégáid és barátságos vezetők várnak.

Várjuk jelentkezésed az [email protected] e-mail címen.

Megbízó

Egyéb területek

Távközlési hálózat kiépítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3890287  Megjelentetés dátuma: 2020.03.25.