Villanyszerelő - Nagykanizsa

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha a fázis ceruza hallatán nem rajzlapért vagy hegyezőért szaladsz jó eséllyel pályázhatsz villanyszerelői pozíciónkra. Így szinte biztosak vagyunk benne, hogy jó kezekbe kerülnek gépeink, ha Rád bízzuk őket, mert szakszerűen fogsz karbantartani és javítani. Mit szólsz hozzá?

Ahhoz, hogy teljesen biztosak legyünk benne gördülékenyen fog menni a munka a következőket várjuk tőled:
• Rendelkezz valamilyen szakirányú végzettséggel (szakmunkás villanyszerelő, épületvillamossági szerelő, erősáramúberendezés-szerelő)
• Legyen gyakorlatod szakmán belül.
• Legyél jó fizikumú, megbízható és felelősségteljes.

Napi feladataid a következők lesznek:
• Gépek, gépsorok karbantartás, javítása.
• Új gépek üzembe helyezése.
• Gépek állapot felmérése.
• Időszakos, tervszerű karbantartások elvégzése és adminisztrálása.

A jól végzett munkádat megháláljuk:
• Versenyképes fizetés vár Rád.
• Munkába járásodat támogatjuk.
• Munkaruháról is gondoskodunk.
• A kollégáid kifejezetten jó fejek.
• Tapasztalt szakemberektől tanulhatsz, fejlődhetsz és előre léphetsz.
• Hosszú távú, biztos munkát kínálunk számodra.

Várjuk jelentkezésed az [email protected] e-mail címen.
Info: 06 70 884 7200

Megbízó

Gépipar

Műanyag ipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3884795  Megjelentetés dátuma: 2020.03.25.