Repülőtéri információs koordinátor - Liszt Ferenc Repülőtér

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér (BUD)
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
320 000 - 350 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél részese lenni a repülőtér izgalmas, folyamatosan fejlődő életének? Van tapasztalatod ügyfél kezelésben? Jól és bátran kommunikálsz, talpraesett vagy, szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, de az önálló feladatvégzéstől sem esel kétségbe? Segíts nekünk abban, hogy az utasok minél pontosabb tájékoztatásban részesíthessük és tegyük együtt élménnyé az utazást!

Milyen feladatok várnak majd rád?
• Proaktívan kommunikálni az utasokkal: megválaszolni a kérdéseiket és segíteni a tájékozódásban
• Járatinformációt nyújtani, az utasok kisebb, nagyobb problémájának megoldása
• Magas színvonalú utasélmény támogatása, fontos, hogy az utazók a lehető legjobban érezzék magu-kat!
• A biztonsági területtel és a földi kiszolgáló cégekkel együttműködve a repülőtéri folyamatok be-mutatása
• A 2-es terminált bejárva segíteni kell a zökkenőmentes működést, ha hibát vagy problémát észlelsz, azok megoldása vagy jelentése az illetékeseknek

Mik az elvárásaink?
• Legyen legalább középfokú végzettséged.
• Folyékony angol nyelvtudással kell rendelkezned, mely használata közben nem ijedsz meg.
• Kommunikálj lényegretörően és türelmesen, legyél pontos, precíz.
• Fontos, hogy legyen tapasztalatod hasonló területen
• Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
• A repülőtér nyitva tartásához tudnod kell alkalmazkodni, két műszakos munkarendben (hétfőtől va-sárnapig reggel 8:00 és hajnali 2:00 óra között 8 órás műszakokban)

Miért érdemes velünk dolgozni?
• br 320.000 HUF-os havi alapbért kínálunk
• Izgalmas, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozhatsz.
• Részese lehetsz magas szintű utasélmény biztosításában, ahol összetartó csapat vár! Mindannyian el-kötelezettek vagyunk a minőség és fejlődés iránt!
• Hosszú távon számítunk a munkádra!
• Állandóan mozgásban vagyunk, új emberekkel találkozhatsz nap mint nap!

Várjuk jelentkezésed!

Megbízó

Egyéb területek

Repülőtér

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3733787  Megjelentetés dátuma: 2019.12.11.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 320 000 - 350 000 Ft/hónap