HR asszisztens - 4 órában (Budapest)

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XVIII. kerület
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretsz telefonálni, de eleged van a hideg hívásokból és értékesíteni sem szeretnél, viszont jól megtalálod a hangot az emberekkel? Otthon vagy az online marketing és a social media világában? Tudod is okosan használni a világhálót? Téged keresünk!

HR asszisztens kollégát keresünk teljes munkaidőben!

A LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI LESZNEK:

• Napi szinten feldolgozni és telefonon megkeresni az álláshirdetésre jelentkezőket
• Kapcsolattartás a jelentkezőkkel és a munkavállalókkal
• Adminisztrációs feladatok ellátása

Mik az elvárásaink?
• Középfokú végzettség, folyamatban lévő HR tanulmány előny
• Nagy teherbírás, mert egy nap nagyon sok emberrel kell beszélni telefonon
• Felelősségteljesség, önálló munkavégzés és szorgalom
• Könnyed, barátságos, de ugyan akkor határozott kommunikáció az emberekkel
• Középszintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
• Fix, kiszámítható jövedelem
• Részmunkaidős pozíció, rugalmas munkaidő beosztás!
• Folyamatos fejlődés a HR területén, karrier lehetőség
• Céges mobiltelefon
• Laptop
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hallgatói státuszban lévők részére szakmai gyakorlat igazolás

Egy pár szót rólunk:

Munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó cég vagyunk. Legfőbb célunk, hogy a jelöltjeink számára megtaláljuk a legmegfelelőbb munkahelyet! Szeretünk fejlődni, innovatív megoldásokat nyújtani. Kreatív, lelkes és nagyon fiatalos csapatunk van, ahol mindenki ugyanolyan értékes. Várjuk leendő munkatársunkat a repülőtér közelében lévő irodánkba!

E-mail: allas@aidehungary.hu

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés, kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát