Repülőtéri utas- és poggyászátvizsgáló Budapesten szállással (REF:SZBP01)

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.09.24.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nógrád-, Heves- és Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből megbízónk részére keresünk repülőtéri utas- és poggyászátvizsgálót!

- Alapszinten beszélsz angolul?
- Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel?
- Szeretnél egy jó csapatban részese lenni valami izgalmasnak?
- Unod a kisvárosi életet, de szállás hiányában nem tudsz mozdulni? Ha mégis akkor nem az érettségidnek megfelelően kapnál munkát?
- Nem szeretnél egy szinten megrekedni?
- Az előrelépés motivál?

Lépj a tettek mezejére!
Ismerd meg a lehetőségeidet!
Gyere velünk megmutatjuk hogyan működik egy repülőtér! Légy ezen világ részese!

Milyen feladatok várnak majd rád?
- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Miket várunk el Tőled?
- Középfokú érettségi bizonyítványt
- Angol társalgási szintű nyelvtudást
- Önállóan, illetve csapatban is tudj dolgozni
- Akarj tanulni és fejlődni
- Légy szabálykövető, precíz
- Ne aggódj ha pályakezdő vagy! Megtanítjuk a szakma szépségeit és pályára állítunk!

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes béren kívüli juttatások és egyéb támogatások
- Szállást biztosítunk!
- A ledolgozott idővel emelkedő bér
- Kiszámítható, 28 naponta ismétlődő munkarend
- 8 óra/nap munkavégzés
- Kihívások nap mint nap
- Folyamatos nyüzsgés
- Egyedülálló munkakörnyezet
- Tömegközlekedés nélküli időpontokban ingyenes be- vagy szállásra szállítás
- A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja

Információk a kiválasztási folyamatról

Tudnod kell hogy a repülőtér majdnem "around the clock" üzemel, kora hajnalban nyit és késő éjszaka zár. Ennek megfelelően hétvégén is van munkavégzés.

Küld el önéletrajzodat!
Kérj még információt: Tari Alexandra +36(70)458-2312

Megbízó

Egyéb területek

Repülőtér

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Biztonság és védelem

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország