Műszakvezető/Gyártástámogató technikus - Székesfehérvár

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Műanyagipari fröccsöntéssel foglakozó partnerünkhöz MŰSZAKVEZETŐ/Gyártástámogató technikus kollégákat keresünk Székesfehérvárra!

Főbb Feladatok:
- A dolgozók motiválása, fejlődésének támogatása akár 30 fős csapat esetén.
- Felelős a meghatározott célok eléréséért.
- Napi termelési folyamatok ellenőrzése, koordinálása.
- Felelősség a vevői igények, megrendelések megfelelő időben és minőségben való gyártási teljesítésében.
- Jelentés közvetlenül a termelésvezetésnek.
- A gyártási folyamat szabálytalanságainak felderítése és megfelelő korrekciós intézkedések meghatározása.
- Házon belüli javítási megrendelők létrehozása.
- Műszakhoz tartozó munkatársak felvételi lebonyolítása, szakmai irányítása, új dolgozók integrációja, munkavállalói értékelések készítése.
- Folyamatos termelés biztosítása, gondoskodni a megfelelő anyagellátásról, létszámról.
- Termelési terv adott időkereten belüli megfelelő mennyiség és minőség megvalósítása, aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák, problémák elhárításában.
- Minőség és termelékenység szem előtt tartása a biztonsági előírások figyelembevételével.
- Műszakhoz tartozó munkatársak felvételi lebonyolításában való részvétel, szakmai irányítása, új dolgozók integrációja, munkavállalói értékelések készítése.

ELVÁRÁSOK:
- Legalább 3 év ipari (műanyag fröccsöntés) területen szerzett tapasztalat.
- Minimum műszaki középfokú végzettség ( technikus) és tapasztalati háttér.
- DEMAG/ARBURG/ENGEL/KRAUSS MAFFEI/BRANSON /ZEMAS RAMPF gépek ismerete.
- KUKA robot ismerete előny.
- KAIZEN, Lean, TPM ismerete előny.
- MS OFFICE ismeretek- Excel/World/Power Point és ERP rendszerek.
- Csapatvezetésben való tapasztalat.
- Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete.
- Hatékony időgazdálkodás, terhelhetőség, problémamegoldó képesség.
- 3 műszakos munkarend vállalása.

Kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag kimagasló cafeteriával.
- Családias légkör.
- Szakmai fejlődési lehetőség, megbecsülés.
- Hosszútávú munkalehetőség.

Várjuk jelentkezésed!

E-mail: [email protected]
Telefon: 06-70-434-3951

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Humán szolgáltatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország