Utasforgalmi koordinátor - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vonz a repülés világa? Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált? Felelősségteljes és változatos munkát keresel nemzetközi környezetben? Előzékenyen kommunikálsz, szeretsz másoknak segíteni, pozitív a hozzáállásod és jó a probléma megoldó képességed? Téged keresünk! Jelentkezz utasforgalmi koordinátornak!

Milyen feladatok várnak majd rád?
• felügyelni az utasok beszállítását a beszállító kapuknál kihelyezett zsilipeknél
• az utasok segítése és pontos tájékoztatása a repülőtér működéséről, a
légitársaságokról, a kereskedelmi egységekről, valamint a repülőtéren
működő egyéb szervezetekről
• az utasok pontos útbaigazítása a repülőtér területén, valamint a repülőtér és
a környező régiók és Budapest közlekedési kapcsolatairól
• részt venni a repülőtér napi működésében, biztosítva, hogy a repülőtér
minden a vendég hatékony, udvarias és professzionális kiszolgálásban
részesítése
• hostess feladatok ellátása
• külsős partnerek kísérése a reptéren belül

Mik az elvárásaink?
• érettségi
• középfokú aktív angol nyelvtudás, másik nyelv ismerete előnyt jelent
• kiváló kommunikációs készség
• átlagon felüli problémamegoldó- és szervezőkészség
• proaktív, bátorító, viselkedés
• magas stressz tűrő képesség, nagyfokú munkabírás
• többműszakos, folyamatos munkarend vállalása

Miért jelentkezz hozzánk? Mert...
• Nemzetközi munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol a mindennapokban használhatod az angol nyelvtudásod!
• Hosszú távon számítunk a munkádra!
• Állandóan mozgásban vagyunk, új emberekkel találkozhatsz nap mint nap!
• Részese lehetsz egy szuper csapatnak!
• Nálunk jó célért dolgozol... A repülés hidat képez Magyarország és a többi ország között, kapcsolatokat épít a nemzetek közt;

Ha úgy érzed ebben a különálló világban a helyed, várjuk jelentkezésed!

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Humán szolgáltatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát