Utas profilozó munkatárs /Passenger interviewer/ tengerentúli járatokra - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vonz a repülés világa? Szeretnél minden nap egy exkluzív, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni? Minimum középfokon beszélsz angolul, szívesen használnád tudásod nap mint nap? Szeretnél részese lenni valami izgalmasnak? Készen állsz? Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működik a repülőtér! Légy ezen világ részese! Jelentkezz!

Feladatok:
• Utazási dokumentumok (útlevelek, vízumok, repülőjegyek) ellenőrzése.
• Az utazásra jelentkező személyek interjú keretében történő részletes kikérdezése.
• A poggyászok feladásra várakozó személyek, illetve a kijelölt check-in terület figyelemmel kísérése, gyanúsan viselkedő személyek kiszűrése.
• A légi jármű utasterének biztonsági átvizsgálása.

Elvárások:
• érettségi
• tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• büntetlen előélet
• ügyfélorientált hozzáállás
• magabiztos, határozott fellépés
• Európai Uniós és a hazai jogszabályoknak megfelelő munkavégzés
• több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Amit mi nyújtunk:
• Versenyképes európai uniós szakképzettség
• Nemzetközi munkakörnyezet
• br. 250.000 forint alapbér plusz cafetéria és a 50.0000 Ft munkaköri pótlék + teljesítmény arányában bónusz
• Hosszú távú, stabil munkahely
• Aktív angol-nyelv használat a munka során
• A munkaviszony első 2 hónapjában a munkavállalók képzésen vesznek részt, mely alatt már bért biztosítunk

A helyszín:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület. Kora reggeli munkakezdés, vagy késő esti befejezés esetén a kisbuszokkal segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáknak.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Humán szolgáltatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország