Utasbiztonsági koordinátor - Liszt Ferenc Repülőtér

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vonz a repülés világa? Szeretnél minden nap egy exkluzív, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni? Középszinten beszélsz angolul, szívesen használnád tudásod nap mint nap?
Szeretnél részese lenni valami izgalmasnak? Készen állsz?
Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működik a repülőtér! Légy ezen világ részese!
Jelentkezz repülőtéri utasbiztonsági koordinátornak!

Milyen feladatok várnak majd rád?
• Beszállókártyák érvényességének ellenőrzése
• Az utasok felkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre, tájékoztatás adása, folyadékok elvétele
• A sorban álló utasok koordinálása
• Utas információ biztosítása
• Az utas-visszaáramlás megakadályozása

Miket várunk el tőled?
• Középfokú végzettséget
• Középfokú aktív angol nyelvtudást
• Jó kommunikácós képességgel rendelkezz
• Szeress és tudj önállóan és csapatban is dolgozni!
• Ne aggódj, ha pályakezdő vagy! Megtanítjuk a szakma szépségeit és pályára állítunk!

Mit adunk cserébe?
• Versenyképes béren kívüli juttatások és egyéb támogatások
• A ledolgozott idővel emelkedő bér
• Kiszámítható, 28 naponta ismétlődő munkarend,
• 8 óra/nap munkavégzés és 3 munkanapot 2 szabadnap követi
• Kihívások nap mint nap
• Folyamatos nyüzsgés
• Egyedülálló munkakörnyezet
• Tömegközlekedés nélküli időpontokban ingyenes be- vagy hazaszállítás
• A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja

Amire mindenképpen szeretnénk felhívni a figyelmedet! Nálunk sincs minden aranyból!
A repülőtér majdnem „around the clock” üzemel, kora hajnalban nyit és késő éjszaka zár. Ennek megfelelően hétvégén is van munkavégzés.

Hogyan jelentkezhetsz?
Amennyiben úgy gondolod, hogy ebben a különleges világban a helyed, várjuk jelentkezésed!

E-mail: allas@aidehungary.hu
Telefon: 06-70-458-2312

Megbízó

Egyéb területek

Humán szolgáltatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát