Repülőtéri utas és poggyász átvizsgáló (részmunkaidő) - Liszt Ferenc Repülőtér

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Másodállást keresel? Vagy tanulmányaid mellett szeretnél dolgozni? Kismama vagy, vagy kicsi még a gyerkőc? Bírod a hajnali kelést? Vagy inkább délután van pár órád? Gyűjtesz a nyaralásra, egy új mobilra esetleg a tandíjadat kell kifizetned? Alapszinten beszélsz angolul, és szívesen használnád tudásod nap mint nap?

Landolj nálunk! Fix műszakot kínálunk! 04:00-08:00 vagy 16:00-20:00, 17:00-21:00 között is dolgozhatsz!

Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működik a repülőtér! Légy ezen világ részese! Jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatok várnak rád?
• A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
• A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
• Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Mit várunk el tőled?
• Középfokú végzettséget
• Alapfokú angol nyelvtudást
• A munkavégzést megelőzően 7,5 hetes tanfolyamon kell részt venni, amelyet csak teljes munkaidőben lehet elvégezni. A tanfolyam időszakára már bér jár!
• Önállóan, illetve csapatban is tudj dolgozni
• Akarj tanulni és fejlődni!
• Légy alázatos és nyitott a világ iránt, kövesd a szabályokat, légy precíz!

Mit nyújtunk?
• Versenyképes béren kívüli juttatások és egyéb támogatások
• A ledolgozott idővel emelkedő bér
• Kihívások nap mint nap
• Egyedülálló munkakörnyezet
• Tömegközlekedés nélküli időszakokban ingyenes be- vagy hazaszállítás
• A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja, már az oktatás alatt is bejelentett munkaviszony és bér

Hogyan jelentkezhetsz?
Amennyiben úgy gondolod, hogy ebben a különleges világban a helyed, várjuk jelentkezésed!

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Humán szolgáltatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország