HR Vezető- Liszt Ferenc Repülőtér

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több, mint 70 éves múlttal rendelkező, földi kiszolgáló nagyvállalati partnerünk keresi kollégáját Humánpolitikai Osztályvezető pozícióba a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre.
Olyan talpraesett, határozott fellépésű HR vezetőt keresünk, aki a kihívásokban a lehetőségeket látja és tudásával, tapasztalatával hozzájárul a vállalat sikeréhez.

FŐBB FELADATOK:
• A HR terület teljes körű szakmai irányítása
• Társaság humánstratégiájának, valamint javadalmazási rendszerének kialakítása és működtetése
• Vállalati humánerőforrás tervezés, prognózisok készítése
• Vállalati emberi erőforrás kapacitás hatékony felhasználás beszámolási rendszerének kialakítása és működtetése
• Béren kívüli juttatások rendszereinek működtetése, szabályozása, felügyelete
• Vonatkozó hatósági utasítások, jogszabályok, valamint belső szabályzatok betartatása és betartatása
• Felvételi rendszer kidolgozása és működtetése
• Munkajogi valamint kapcsolódó adózási tanácsadás a munkáltatói jogkört gyakorló vezető részére

Megbízó

Egyéb területek

Földi Kiszolgáló Cég a Liszt Ferenc Repülőtéren

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI
• Közgazdasági diploma
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Vonatkozó jogszabályok, előírások, eljárások ismerete
• Legalább 10 év nagyvállalati munkaerő-gazdálkodási területen szerzett tapasztalat
• Legalább 5 év vezetői tapasztalat
• Stratégiai gondolkodás, üzleti szemlélet
• Kiváló koordinációs és elemző készség
• Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
• Emberismeret

ELŐNYT JELENT
• Jogi vagy humán másoddiploma
• HR kontrolling ismeretek
• Toborozási tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK
• Komplex, felelősségteljes munkakör
• Nemzetközi munkakörnyezet
• Versenyképes bérezés
• Változatos munka
• Hosszú távú együttműködés lehetősége

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország