Betanított munka - Németország (München)

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

AIDe GmbH
németül beszélő munkatársakat keres Németországban végzendő
Termelési dolgozó
munkakörbe Münchenbe, Németország egyik legnagyobb autógyárába.

Feladatok:
• Motorszerelés
• Gyártósor mellett végzendő munka

Elvárások:
• Német nyelv középfokú ismerete (min. B1)
• Hasonló területen szerzett tapasztalat.
• 3 műszak vállalása
• Rugalmasság, lelkiismeretes munkavégzés

Amit nyújtunk:
• Fizetés: bruttó 16,17 euro/óra
• a munkaerő-közvetítés díjtalan.
• német munkaadónál, német munkaügyi törvény rendelkezései szerinti munkaszerződés
• hosszú távú, határozatlan idejű szerződés német székhelyű anyacégünkkel, tehát a járulékokat és az adóelőleget a munkaadó vonja le és Németországban fizeti be
• Németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani, melynek költségét utólagosan havonta kell megfizetni (kb. 300-350 euro havonta)
• segítség az ügyintézésben és az egyéni lakáskeresésben
• személyes tanácsadás

Munkavégzés helye: München

Jelentkezését örömmel fogadjuk, kérdéseire szívesen válaszolunk!

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el német nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Bajorország legnagyobb autógyára.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország