Asztalos , Betanított asztalos

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amennyiben szeretnél hosszútávon egy stabil csapatban, megbízható cégnél dolgozni, várjuk jelentkezésed az alábbi feltételekkel:

Mik a főbb feladatok?
• Különböző elemek, idomok méretre vágása
• Vágással, gyalulással, műhelyrajz alapján kialakítja a tömör, ill. lapalkatrészeket
Mik az elvárásaink?
• Szakirányú végzettség vagy szakmai tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés.

Mit kínálunk munkádért cserébe?
• Multinacionális munkakörnyezet
• Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
• 1 vagy 2 műszakos munkarend
• Stabil csapat, mely mutatja, hogy a munkavállalókat a cég megbecsüli
• Túlóra havi kifizetéssel
• Kérésre bérelőleget adunk

Hogyan jelentkezhetsz?
Küldd el fényképes önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre, illetve hívd a 06-70-389-0770 vagy a 06-70-626-7447-es telefonszámot és kollegáink felveszik Veled a kapcsolatot!

Megbízó

Fafeldolgozás, fatermékek gyártása, bútorgyártás

Parnerünk fa megmunkálással, bútorgyártással foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország