Szerviz vezető helyettes,munkafelvevő, koordinátor

Agropark Szerviz Kft.

A munkavégzés helye
6760 Kistelek Móra Ferenc u. 6., Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
megállapodás alapján

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kitűnően működő , folyamatosan bővülő szervizünkbe keresünk további szerviz vezető ,munkafelvevő munkatársat . Autóipari (autóvillamossági szerelő ,autószerelő) vagy mezőgazdasági (traktorszerelői, elektronikai), vagy elektroműszerész végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk mezőgazdasági gépek , autók javításának koordinálásához.

Főbb feladatok:
- mezőgazdasági gépek szervizelésének és javításának koordinációja ,irányítása , felügyelete. (azonban az önálló munkavégzésre való képesség is mindenképpen szükséges)

Elvárások:
-vezetői készségek
- diagnosztikai berendezések ismerete
- új ismeretek elsajátítása
- Microsoft Windows felhasználói szintű ismerete
- "B" kategóriás jogosítvány
- szakmai tapasztalat (3 év)

Információk a kiválasztási folyamatról:
A munkába lépés időpontja megfelelő munkatárs jelentkezése esetén akár azonnal is lehetséges.
A kiválasztási folyamat a beérkező önéletrajzok érkezési sorrendjében történik.
Kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiknek az önéletrajza elnyerte a tetszésünket.
Fényképes magyar nyelven írt önéletrajzokat várunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

- diagnosztikai berendezések használata

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Mezőgazdasági gépek, autók , szervizelésével javításával foglalkozunk.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

6760 Kistelek Móra Ferenc u. 6.
6760 Kistelek

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Régi József
Tel.: 706177274
E-mail: Küldje el önéletrajzát