Területi képviselő

Agro-Largo Kft

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyáli székhelyű, 30 éve működő mezőgazdasági és kereskedelmi vállalkozás munkatársat keres üzletkötői, területi képviselői pozícióba, zalabéri vetőmagüzemébe.

Feladatok:
- aprómag termeltetés koordinálása Dél-Zala, Somogy és Tolna megyékben
- kapcsolattartás a termelőkkel, a potenciális vevőkkel
- új partnerek felkutatása
- a cég által forgalmazott mezőgazdasági termékek értékesítése
- árajánlatok kidolgozása
- a zalabéri vetőmagtisztító üzem szakmai munkáiban heti 2 napos részvétel
- fenti tevékenységekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- B kategóriás vezetői engedély
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Microsoft OneDrive)
- angol nyelv megbízható ismerete
- megbízható, precíz munkavégzés
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- dél-dunántúli lakhely, ami még lehetővé teszi az időnkénti zalabéri munkavégzést is

Előny:
- felsőfokú agrár vagy kertészeti végzettség
- egyéb idegen nyelv ismerete
- több éves szakmai tapasztalat
- meglévő kapcsolatrendszer
- Microsoft NAV vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- fejlődési lehetőség
- munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, mobiltelefon, számítógép)
- érdekes, változatos munka

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Mezőgazdasági és kereskedelmi vállalkozás

A cég címe

Patak utca 5.
2360 Gyál
ID: 3855349  Megjelentetés dátuma: 2020.01.23.