Eladó

Agro Culture Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Értesz a növények nyelvén?

Ha igen, akkor téged keresünk beltéri kertészettel foglalkozó cégünk XI. kerületi üzletébe, eladó munkakörbe.
Feladataid közé tartozna vásárlóink szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása, amelyhez a 3 hónapos próbaidő alatt megfelelő szakmai képzést biztosítunk.

Amit kínálunk

  • versenyképes, kiszámítható jövedelem
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • fiatal csapat
  • dolgozói kedvezmény

Feladatok

  • vásárlók tájékoztatása és kiszolgálása, kasszázás
  • az üzlethelyiség és a raktár rendben tartása, áruval való feltöltése
  • áru átvétele heti több alkalommal

Elvárásaink

  • gondolkozz hosszútávra
  • légy nyitott és barátságos
  • büntetlen előélet, józan életmód
  • vásárló-orientált hozzáállás

Fontos! Kérjük, csak akkor jelentkezz, ha nem okoz gondot egy 18-20 kg-os virágföldes zsák mozgatása.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal várjuk az elküldöm az önéletrajzomat gombra kattintva!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Agro Culture Hungary Kft. egy szilárd lábakon álló cég, mely több mint 4 éve szolgálja ki nagy megelégedettséggel a vásárlóit. Cégünk nem csupán hagyományos kertészeti eszközök árusítását tűzte ki célul. Folyamatosan figyeljük a nemzetközi kertészeti trendeket, és igyekszünk minden új igénynek is megfelelni.

A cég címe

Csurgói utca 15.
1119 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csaplár Tamás
E-mail: Küldje el önéletrajzát