Kávégép szerelő - szerviztechnikus, raktáros

AG FOODS HUNGARY KFT.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• vendéglátóipari kávégépek eseti és időszakos szervizelésének elvégzése
• adminisztratív feladatok elvégzése
• kapcsolattartás ügyfelekkel
• kisebb raktári feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát,a fizetési igény megjelölésével, illetve a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldje: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• műszaki affinitás és képesség a szervizeléssel kapcsolatos feladatok gyors elsajátításához
• B kategóriás jogosítvány
• jó kommunikációs és szervező képesség
• önállóság, határozott fellépés
• rugalmasság
• csapatmunkára való képesség
• felhasználói szintű számítógép ismeretek

Előny:

• technikusi műszaki végzettség vagy háztartási kisgép-szerelő vagy kereskedelmi, háztartási és vendéglátóipari gépszerelő végzettség
• kávégépek szervizelésében szerzett tapasztalat
• alapszintű angol nyelvtudás, vagy cseh/szlovák nyelvismeret

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Stabil háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelmi szektorban működő nemzetközi cég

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szőlőkert utca 4
1033 Budapest