Mérnök munkatárs

Admatis Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Admatis Kft. dinamikus csapatába keres tapasztalattal rendelkező vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t. A cég az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Vevői külföldiek, partnerei hazai és nemzetközi vállalatok.

Ha kihívásokkal teli, sok sikerélményt és elismerést adó munkát keres, amit jó közösségben lehet végezni, akkor nálunk a helye. Ambiciózus és szorgalmas emberek jelentkezését várjuk!

Nem egy adott pozíciót hirdetünk meg, hanem a csapatba illeszthető munkatársakat keresünk hosszútávra.

Feladatok:
-műszaki tervezés, tesztelés
-modellezés, analízis
-fejlesztési projektben való részvétel
-projekt menedzsment

Elvárások:
-Egyetemi/főiskolai szintű műszaki/természettudományos végzettség
-Angol nyelv legalább középfokú ismerete
-Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
-Egy csapat tagjaként önálló munkavégzés
-Rugalmasság
-Terhelhetőség

Előny:
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-Repülőgép- vagy űripari cégnél szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
-Folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is
-Szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
-Változatos munkakör
-Rugalmas munkaidő
-Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával

Munkavégzés helye: Miskolc

Várunk minden olyan érdeklődő pályázót, aki magára ismert a megadott állásajánlatban!

Kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre!

Kapcsolat:
Szőke Adrienn
46/898-333
[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)