Targoncavezető

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Dunakiliti
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dunakilitin található logisztikai feladatokat ellátó partnerünk részére keresünk új kollégákat.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Amit kínálunk:

  • Családias hangulatú csapat
  • Alapbér + műszakpótlék + mozgóbér + cafeteria
  • Bejárás támogatás vagy céges buszjárat a környékről , igény esetén INGYENES SZÁLLÁS
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál

 Főbb feladatok, munkák:

  • Kamionok leszedése és felrakása
  • Raktárba érkező áruk mozgatása, betárolása
  • Kézi anyagmozgatás, leltározás
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes új típusú OKJ targoncavezetői jogosítvány (3324, 3313 és 3312 előny)
  • Targoncavezetői tapasztalat, elsősorban homlokvillás targoncán
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye: Dunakiliti

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest