Pénzügyi munkatárs

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóiparban érdekelt nemzetközi partnerünk
PÉNZÜGYI MUNKATÁRS pozícióba munkaerőt keres:

Amit kínálunk:

-Nemzetközi munkakörnyezet

-Professzionális csapat

-Cafeteria juttatás

-Korrekt bérezés

-Kiszámítható munkaidő

Feladatok:

-Kintlévőségek kezelése, folyamatos kapcsolattartás a dealerekkel a kintlévőségek behajtása érdekében

-Kintlévőségi lista készítése heti rendszerességgel

-Kompenzációk elvégzése (javaslatok elkészítése, elfogadtatása a partnerekkel, könyvelés a pénzügyi rendszerben)

-Szállítói levelek, egyenlegközlők kezelése, egyeztetése, hiteles számla másolat bekérése

-Dealeri limitek kezelése és folyamatos egyeztetése a cég többi részlegével, leánycégek dolgozóival

-Havonta vevő és szállító korosító lehívása és egyezetése a könyveléssel

-Könyvvizsgálatban való részvétel (pl. partneri egyenlegközlők küldése, kezelése, stb.)

-Peresített követelések kezelése és nyomon követése

-Napi banki jelentések, előrejelzések, kivonatok letöltése (ELECTRA), majd rögzítése a Pénzügyi rendszerben - napi teendő

-Szállító számlák banki rögzítése, utalása – napi teendő

-Függő bankon lévő tételek kezelése, „tisztázása” – havi teendő

-Bankkártyás tranzakciók kezelése, bizonylatok rendezése, banki tételek beazonosítása – napi teendő

-Bankszámlakivonatok, egyéb pénzügyi tranzakciók, kártyás elszámolások iktatása – heti teendő

-Banki kapcsolattartás

Elvárások:

-Szakirányú végzettség

-Társalgási szintű angol nyelvtudás (kapcsolattartás a külföldi partnerekkel)

-Pontos, precíz munkavégzésre való hajlandóság

-Előzetes munkatapasztalat

Munkavégzés helye: 2051, Biatorbágy, Ipari park

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát