Könyvelő

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóiparban érdekelt nemzetközi partnerünk
KÖNYVELŐ pozícióba munkaerőt keres:

Amit kínálunk:

-Nemzetközi munkakörnyezet

-Professzionális csapat

-Cafeteria juttatás

-Korrekt bérezés

-Kiszámítható munkaidő

Feladatok:

-Az előzetesen iktatott és utalványozott beérkező átutalásos számlák, regisztrációs határozatok könyvelése, utalásra átadása

-Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés elszámolása a Számviteli Politika szerint

-Leltár felvétel segítése, esetleges selejtezések, hiányok elszámolása

-Az éves beszámolóhoz a mérleg és –forrásszámlák leltárainak felvétele, a szükséges számlarendezések elvégzése

-Árfolyam különbözetek könyvelése (negyedévente)

-A gépkocsi készlet teljes körű nyilvántartása, havi gépkocsi készletjelentés biztosítása a kontrolling beszámolóhoz

-A havi önköltség feladás előkészítése és vegyes könyvelésre átadása a főkönyvelő részére

-A gépkocsi készlet analitikájának és a főkönyvi gépkocsi készlet egyezőségének biztosítása

-Alvállalkozói költségelszámolások továbbszámlázásának biztosítása, ellenőrzése

-Garanciális elszámolások ellenőrzése, egyeztetése a Logisztikai vezető közreműködésével

-Nyitott előlegek felülvizsgálata (negyedévente)

-Belföldi -és külföldi leánycégekkel való egyeztetések elvégzése

Elvárások:

-Szakirányú végzettség

-Előzetes munkatapasztalat

-Precíz, pontos munkavégzésre való hajlandóság

-Társalgási szintű angol nyelvtudás (kapcsolattartás a külföldi partnerekkel)

Munkavégzés helye: 2051, Biatorbágy, Ipari park

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát