2 műszakba keresünk Gépkezelőket Bodajkon gyors munkába állással!

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Bodajk
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

2 műszakos munkát keresel?
Esetleg rendelkezel gyártósori tapasztalattal?

TUDUNK EGY SZUPER ÁLLÁSLEHETŐSÉGET!

Miért fogod szeretni ezt a munkát?
- Mert 2 műszakos, normál munkarendben dolgozhatsz
- Mert gyorsan munkába tudsz állni
- Mert Br. 240.359 Ft/hó (alapbér+műszakpótlék) juttatás jár
- Mert igénybe veheted környékbeli céges buszjáratainkat

Milyen feladatokért leszel felelős?
- Autóipari termékek tisztítása
- Alkatrészek összeszerelése, válogatása, csomagolása
- Anyagmozgatás (Max. 10 kg)
- Minőségellenőrzés

Akkor jelentkezz, ha:
- Rendelkezel minimum 8 általános iskolai végzettséggel
- Vállalod a többműszakos munkarendet és az álló munkavégzést
- Nem akadály a közepesen nehéz fizikai munka
- Precízen dolgozol
- Hosszú távra szeretnél elhelyezkedni

Munkavégzés helye: BODAJK

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest