ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Tápiószőlős
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

DOLGOZZ FÉMLEMEZ MEGMUNKÁLÓ PARTNERÜNKNÉL TÁPIÓSZŐLŐSÖN!

  az alábbi pozícióban:
TARGONCAVEZETŐ

Miért érdemes jelentkezned?
        •  Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
        •  Mert havi bónuszra számíthatsz
        •  Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
        • Mert 3 útvonalon céges buszjárattal segítjük a munkába járást:
           Törökszentmiklós, Szajol, Szolnok, Abony, Újszilvás, Jánoshida, Jászboldogháza, Tápiógyörgye, Tápiószentmárton, Farmos

Milyen feladataid lesznek?
       •  Anyagok, termékek csoportosítása és betárolása megadott szempontok, előírások szerint; rakodása, egység,- és vegyes   rakományok képzése;
       •  Anyagok, termékek, tömeg- és darabáruk mozgatása, emelése, hordása, rakodása különféle szállítóeszközökre, szállítószalag kiszolgálása

Jelentkezz, ha:
      •  Rendelkezel 3 kategóriára vonatkozó targoncavezetői engedéllyel
      •  Vállalod a 3 műszakos munkarendet
      •  Van tapasztalatod PDA, számítógép használatban

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest