Értékesítést támogató mérnök

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Érd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, az ipari kapuk és rakodástechnika piacának vezető forgalmazója és szolgáltató partnercége számára munkatársat keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
  • Versenyképes javadalmazás
  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony egy biztos hátterű vállalatnál
  • Fiatalos csapat, inspiráló munkahelyi környezet
  • Új üzletág kiépítésében való részvétel

A munkakör tartalma:

  • A vállalati termékek forgalmának növelésében való aktív részvétel
  • Új építőipari projektek felkutatása, menedzselése, szakmai támogatása
  • Éves értékesítési terv elkészítése, ajánlatok előkészítése
  • Szerződéskötési folyamat teljeskörű menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, potenciális ügyfelekkel
  • Építőipari projektekkel kapcsolatos szakmai, mérnöki tanácsadás

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Építész-/vagy építő mérnöki végzettséggel
  • AutoCAD és ArchiCAD építészeti programismerettel
  • Kiváló kommunikációs készséggel
  • Középszintű angol nyelvtudással
  • Üzleti szemléletmóddal

Előnyt jelent:

  • BIM 3D-s épületinformáció-modellezésben való jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű

Munkavégzés helye: Érd

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest