Elektromos karbantartó

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Oroszlány
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

(pályakezdő vagy gyakorlott munkatárs)

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos képzések
  • Támogató csapat és munkakörnyezet
  • Kiemelkedő bérek és bónusz

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:

  • Elektronikai, mechatronikai vagy automatizálási technikus végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1-2 éves releváns karbantartói tapasztalatod van
  • Jártas vagy a PLC és pneumatika területén
  • MS Office programismeret (Word, Excel)
  • Kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltság jellemez és rugalmas vagy
  • Automatizálási területen szerzett tapasztalat vagy erősáramú ismeretek esetén előnnyel indulsz

Ami a feladatod lesz:

  • Napi karbantartás és hibaelhárítás elvégzése
  • Megelőző karbantartásban való aktív részvétel
  • Robotoknál és PLC alapú berendezéseknél történő hibakeresés, program módosítás
  • Karbantartási rendszer fejlesztése és gépbeállítás támogatása
  • Üzemzavar elhárítása
  • Szoftverek és programok nyilvántartása frissítése
  • Munkakörhöz tartozó dokumentáció elvégzése

Munkavégzés helye:
Oroszlány, Komárom-Esztergom megyeAmit kínálunk:

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest