Projekt vezető - vegyészmérnök álláslehetőség!

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Sajóbábony
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagyléptékkel fejlődő partnercégünk részére keresünk releváns szakami tapasztalattal rendelkező

Projekt vezető kollégát VEGYIPARI területre!

Amit kínálunk:
  • stabil hosszútávú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • bónusz (teljesítmény alapján)
  • cafeteria
  • egészségbiztosítás
  • kedvezményes dolgozói díjcsomag (T- Mobile)
  • teljes munkaidős jogviszony (8 órás munkavégzés) 90 napos próbaidővel
  • a munkaviszony 7 hónapos határozott idő után válik határozatlanná

Feladatok:

  • Fejlesztési projektek irányítása
  • Pályázatokhoz szükséges dokumentumok elkészítésében történő aktív közreműködés
  • Szükséges engedélyek előkészítése, beszerzése
  • Megvalósíthatósági tanulmány készítése új technológia vagy termék bevezetése esetén, majd a projektek költség – és időgazdálkodásának megtervezése
  • Műszaki berendezésekre vonatkozó árajánlatok, ár- érték arány elemzések elkészítése
  • Próbaüzemi zárójegyzőkönyvek készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (vegyészmérnök), 2-3 éves releváns szakmai tapasztalattal kiegészítve
  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szint)
  • Hosszútávra szóló tervek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Vegyipari területen szerezett tapasztalat
  • Kivitelezési tapasztalat

Munkavégzés helye: Sajóbábony, Gyártelep

Ne maradj le a lehetőségről! CSATLAKOZZ HOZZÁNK MÉG MA!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát