Raktári technikus

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja? Munkába állnál akár most azonnal? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes alapbér + cafeteria + műszakpótlék
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • 4 műszakos munkarend
  • 12 órás műszakok
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

·         Van középfokú végzettséged
·         Rendelkezel új típusú targoncavezetői engedély, mindhárom típusra
·         Van minimum 2 év hasonló területen eltöltött tapasztalatod
·         Van már 2-3 éves targoncavezetői gyakorlatod
·         MS Office és SAP felhasználói szintű ismereted vagy más áru-/anyagkönyvelési program használatában szerzett tapasztalatod
·         Többműszakos munkarendet tudod vállalni

Feladataid lesznek:

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • Anyagok bekönyvelése, gépi és kézi anyagmozgatás, anyagkiadás
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos nyomon követése,
  • Leltározás lebonyolítása és azokban aktívan való részvétel
  • Mérési eredmények rögzítése, jegyzőkönyvkészítés.
  • Az anyagok raktározása során felmerülő esetleges eltérés, sérülés, minőségromlás esetén a megfelelő intézkedések meghozatala

Előny: Közeli lakhely

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát