Bérszámfejtési és TB ügyintéző munkatárs (Ref.sz.: JN -062020-35066)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Német tulajdonú kereskedelmi partnerünk
Bérszámfejtési és TB ügyintéző pozícióba teljes munkaidőben munkatársat keres :

Amit kínálunk:

-változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban

-hazai és nemzetközi karrierlehetőség

-folyamatos szakmai fejlődés, képzések

-versenyképes fizetés

-kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése

-Lidl kártya

-nagy értékű egészségprogram

Feladatok:

-munkavállalók be- és kiléptetése

-munkavállalók személyi anyagainak karbantartása, hozzájuk kapcsolódó adminisztratív táblák kezelése

-havi munkabérek számfejtésre előkészítése, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése

-riportok küldése az együttműködő osztályok részére

-időszakos orvosi alkalmassági vizsgálatok rögzítése

-kapcsolattartás és segítségnyújtás a munkavállalók számára

-szabadságok nyilvántartása

-jelenléti ívek ellenőrzése

-munkaügyi adminisztráció

-Tb kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása és kifizetése ( táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek)

-letiltások kezelése

-adminisztratív, irodai feladatok

-közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében

-havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező bevallások

Elvárások:

-bér és TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség

-önálló munkavégzés, precizitás, pontosság

-analitikus vagy, és képes vagy rendszerben gondolkodni

-terhelhetőség, jó a monotonitástűrésed

-rendelkezel a szakma iránti érdeklődéssel

-minimum 1-2 év bérszámfejtési tapasztalat

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete

-TB kifizetőhely tapasztalat ELŐNY de nem FELTÉTEL

-SAP HR program ismeret ELŐNY de nem FELTÉTEL

-SAP bérszámfejtő program ELŐNY de nem FELTÉTEL

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát