Területi vezető-Budapest (Ref.sz.: JN -062020-35013)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk

 Nemzetközi, telekommunikációval foglalkozó Partnercége számára:

TERÜLETI VEZETŐT keresünk

 Amit kínálunk:

-Rugalmas munkaidő

-Céges autó, laptop és mobiltelefon

-Komplex juttatási csomag: alapbér, teljesítmény alapú jutalék

-Lendületes csapat, támogató kollégák és vezetők

-Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi, vezető márkánál

Feladatatok:

-Üzletek túraterv szerinti látogatása

-Telekommunikációs eszközök ismertetése és szakszerű kihelyezése

-Oktatások, tréningek megtartása az üzletek és promóterek számára

-A promóterek mentorálása és segítése

-Ügyfél-kapcsolattartás

-Riportálás és adminisztráció

Elvárások:

-Minimum 1 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat

-B kategóriás jogosítvány és gyakorlat

-Angol nyelvismeret (középfok)

-Kiváló kommunikáció és szervezőkészség

-Nyitott, problémamegoldó és proaktív személyiség

-Felhasználói szintű MS Office ismeret

-Értékesítési szemlélet és ügyfélközpontú gondolkodás

Munkavégzés helye:
Budapest és vonzáskörzete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest