Kertészeti gépértékesítő (Ref.sz.: JN -062020-35004)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Tiszakécske
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkatársat keresünk mezőgazdasági gépforgalmazó partnerünknek az alábbi pozícióba:

Kertészeti gépértékesítő

Miért érdemes megpróbálnod?

•    versenyképes bért és juttatási csomagot kapsz;
•    aktív részese lehetsz a cég folyamatos fejlődésének.

Te vagy az IGAZI, ha

•    minimum 3 éves értékesítési tapasztalattal rendelkezel;
•    kertészeti végzettséged van;
•    társalgási szintű angol vagy német nyelvtudásod van;
•    rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal;
•    erős műszaki és kereskedelmi affinitással bírsz;
•    komplex gondolkodás és megbízhatóság jellemez;
•    kiváló kommunikációs és tárgyalási készséged van;
•    átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képességed van;
•    pontosan és precízen, határidőket tartva tudod végezni a munkád;
•    mobilis vagy.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    a cégünk által forgalmazott kertészeti gépek tervszerű értékesítése;
•    a technológiai elemek és megoldások készségszintű ismerete;
•     meglévő partnerkapcsolatok ápolása, a vevői elégedettség javítása, piaci részesedés növelése új ügyfelek bevonásával;
•     az eladás ügyviteli és pénzügyi folyamatainak koordinálása.

Munkavégzés helye:  országos

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát