Csomagoló munkalehetőség azonnali kezdéssel! (Ref.sz.: JN -062020-35002)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Csömör
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nincs állásod? Esetleg váltani szeretnél? Nyugdíjasként dolgoznál? Mindenre tudunk megoldást! Ne várj tovább, jelentkezz hozzánk csomagoló pozíciónkra!

Higiénia termékeket gyártó partnerünkhöz keresünk kollégákat könnyű fizikai munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség akár néhány hét után
  • Munkavégzés heti 5 nap, 3 műszakos munkarendben (napi 8 óra)
  • Munkába járás támogatása (tömegközelkedés esetén 86%, autóval 15 Ft/km)
  • Továbbá ingyenes buszjáratok Csömörre az alábbi településekről:
    • Budapest - Határút - Kőbánya-Kispest - Örs vezér tere - Sashalom - Cinkota, Újpest, Buják, Kisbágyon, Palotás, Héhalom, Nagykökényes, Heréd, Aszód, Verseg, Kartal, Iklad, Domony, Bag, Gödöllő, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Veresegyház, Szada, Mogyoród, Szilasliget, Kerepes, Valkó, Vácszentlászló, Tura, Zsámbok, Dány, Isaszeg, Kerepes, Kistarcsa, Kismaros, Rád, Vác, Sződliget, Dunakeszi, Tápióság, Tápióbicske, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Mende, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Pánd, Káva, Tóalmás, Kóka, Sülysáp, Pécel, Rákoscsaba, Nagytarcsa, Gomba, Monor, Péteri, Gyömrő, Maglód

Feladatok:
-    Higiéniai termékek csomagolása

-    Termékekre matrica ragasztása

-    Munkaterület tisztaságának felügyelete

-    Munkautasítások betartása

Elvárások:

-    Min. alapfokú végzettség (8 általános)

Munkavégzés helye:
-    Csömör

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát