Vevőszolgálatos munkatárs-Szervízközpont (Ref.sz.: JN -062020-34994)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető műszaki-elektronikai termékeket forgalmazó partnerünk
VEVŐSZOLGÁLATOS pozícióba munkaerőt keres,

Amit kínálunk:

-stabil, hosszútávú álláslehetőség
-fejlődési lehetőség
-kiszámítható munkaidő (H-P)
-bejárási támogatás

Feladatok:

-klasszikus vevőszolgálati feladatok ellátása
-a beérkező kérések/kérdések adminisztrálása, nyomon követése
-kapcsolattartás a javítást végző szervízzel
-hibás vagy javított termékek átadása/átvétele
-kiterjesztett garanciális javítások ügyintézése
--kapcsolattartás a partnerszervízekkel
-áruházak és vevők tájékoztatása a javított termékekkel kapcsolatban

Elvárások:

-középfokú végzettség
-kiváló kommunikációs készség
-vevőbarát attitűd
-kereskedői szemlélet
-képesség az önálló munkavégzésre
-kereskedelmi végzettség
-hasonló területen szerzett tapasztalat ELŐNY

Munkavégzés helye, Budapest, XXIII. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát