Sales Manager (Ref.sz.: JN -062020-34987)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Természetes / műkő és dekoratív festék termékeket értékesítő partnerünk megbízásából keresünk a következő pozícióba tapasztalt kollégát:

Értékesítési vezető

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és bónuszrendszer;
  • Professzionális, multikulturális munkakörnyezet;
  • Kiváló fejlődési lehetőség;
  • Luxus munkakörülmények Budapest szívében

Feladatok:

  • A bemutatóterem napi működtetése, a bemutatóterem vizuális kialakítása, az értékesítés növekedésének ösztönzése és a legmagasabb szintű ügyfél-elégedettség, illetve a minőségi szolgáltatás biztosítása;
  • Segítségnyújtás és aktív közbenjárás az új weboldal és közösségi média oldalak elindításában és megtervezésében, valamint az online megkeresések kezelése;
  • Értékesítési promóciók végrehajtása (a munkáltató felügyelete alatt) és az esetleges bemutatótermi-rendezvények szervezése;
  • Ügyfelek tájékoztatása a termékek és szolgáltatások minőségéről és értékéről;
  • Új kapcsolatok kialakítása az értékesítési cél elérése érdekében, amely szorosan összefügg a vállalat kitűzött eladási céljaival;
  • Ajánlatok, visszaigazolások, vevői szerződések és számlák készítése;
  • Szükséges adminisztráció és papírmunka az eladások után;
  • Az eladások nyomon követése az árajánlattól a szállításig és a végső rendeltetési helyig;
  • Gyors és hatékony rendelkezésre állás és segítségnyújtás az ügyfeleknek;
  • Egyedi anyagok beszerzése az ügyfelek kérésére;
  • Kutatás és elemzés a potenciális versenytársakról

Követelmények:

  • Legalább 3-4 éves tapasztalat hasonló iparágban /pozícióban;
  • Belsőépítészeti ismeretek (diploma, vagy hasonló belsőépítész tervező tanfolyam előny, de nem elvárás);
  • Tervezőkkel és építészekkel alakított kapcsolatrendszer előny;
  • Bizonyított értékesítési eredmények prezentálása;
  • Folyékony magyar/ angol nyelvtudás;
  • Német nyelvismeret előny
  • A különböző természetes kövek ismerete óriási előny

Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát