Raktáros-kamionsofőr (Ref.sz.: JN -062020-34896)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Mosonmagyaróvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Külföldi partnerünk hamarosan nyíló Győr-Moson-Sopron megyei raktárába keresünk megbízható és önállóan dolgozni tudó személyt logisztikai feladatok ellátására.

Amit kínálunk:
  • Egy friss, feltörekvő magyarországi projekt nemzetközi háttérrel
  • Rugalmas munkaidő, önállóság
  • Korrekt bérezés
  • Változatos feladatok

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Érvényes vezetői engedély 7,5 tonnás teherautóra
  • Utazási hajlandóság környező országokba
  • Raktári munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Targoncakezelői jogosítvány

Feladatok:

  • Termékek heti rendszerességgel történő behozatala Ausztriából
  • Raktárkészlet pakolása, leltározása
  • Megrendelések összeállítása
  • Szükség esetén kiszállítás a megrendelő telephelyére (pl. Németország, Svájc, Szerbia)

Várom magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát