Üzletvezető/területi értékesítő (Ref.sz.: JN -062020-34841)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkatársat keresünk gazdabolt partnerünknek az alábbi pozícióba Szegedre:

Üzletvezető/Területi értékesítő

Miért érdemes megpróbálnod?
•    versenyképes bért és juttatási csomagot kapsz;
•    aktív részese lehetsz a cég folyamatos fejlesztésének;
•    egy fiatalos, lendületes csapatban töltheted a munkanapjaid.

Te vagy az IGAZI, ha

•    minimum 3 éves üzletvezetői és értékesítési tapasztalattal rendelkezel;
•    agrár végzettséggel rendelkezel;
•    folyamatosan fejleszteni és motiválni tudod a csapatod;
•    erős műszaki vagy agrár ismereteid vannak;
•    agrár piacot és az adott régiót is ismered;
•    kiváló kommunikációs és tárgyalási készséged van;
•    átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képességed van;
•    pontosan és precízen, határidőket tartva tudod végezni a munkád.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    az ügyfelek személyes felkeresése és a napi szintű kapcsolattartás;
•    teljes termékpaletta értékesítése a régióban;
•     új ügyfelek felkutatása és direkt értékesítés;
•     az üzletben dolgozók koordinálása és folyamatos motiválása, fejlesztése;
•    heti, havi elszámolások, értékesítési tervek elkészítése;
•    piackutatás és értékesítési akciók, kampányok kialakítása;
•    az értékesítési volumen növelése.

Munkavégzés helye:  Szeged

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát