Fröccsöntési üzemvezető (Ref.sz.: JN -042020-33355)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Sóskút
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
Fröccsöntési üzemvezető
pozícióba keres szakembert sóskúti helyszínnel.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • A műanyag fröccsöntő üzem teljes körű vezetése
  • A termelési munkafolyamatok közvetlen irányítása a kitűzött termelési terv megfelelő minőségben, ütemezésben és hatékonyság mellett történő teljesítése
  • A heti termelési program összeállításában való közreműködés
  • A termelési adatok folyamatos követése, ennek alakulásáról napi, heti, havi riportok készítése
  • A gyártás előfeltételeinek, a gépek és a gyártáshoz szükséges eszközök, berendezések üzemképes, biztonságos állapotának biztosítása, ellenőrzése
  • A terület dolgozóinak folyamatos oktatása és képzése
  • Folyamatfejlesztési, optimalizálási lehetőségek keresése és javaslatok kidolgozása
  • Napi szintű együttműködés az egyes társüzemekkel

​​​​​​​AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Min. 5 éves fröccsöntés területén szerzett munkatapasztalat mérnöki vagy középvezetői munkakörben
  • Min. 2 éves vezetői gyakorlat
  • Széleskörű minőségirányítási ismeretek
  • felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszer- és folyamatszemlélet
  • Jó szervezőkészség
  • Kiváló MS Office ismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások, vezetői bónusz
  • Cégautó

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Sóskút

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior kiválasztási tanácsadó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát