Targoncavezetőt keresünk Kecskeméten! (Ref.sz.: JN -052020-34000)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

                                  Dolgozz autóipari beszállító partnerünknél
KECSKEMÉTEN!
                                                      alábbi pozícióban:

TARGONCÁS / RAKTÁROS
  Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (nettó 25.600 Ft/hó)

  • Mert évente kétszer bónusz juttatásra számíthatsz
  • Mert a téli időszakban gyümölcsnappal vendégelnek meg
  • Mert napi 3 ingyen kávét ihatsz
  • Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
  • Mert támogatják a bejárásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét

Milyen feladataid lesznek?

  • Bejövő és kimenő áruk kezelése, raktározása, összekészítése
  • Termékek, alapanyagok kamionra felrakodása, illetve kamionról lerakodása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás

Jelentkezz, ha:

  • Targoncavezetői jogosítvánnyal és min. 1 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • Precíz munkavégzés jellemez
  • Erős fizikumú vagy

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest