Környezetvédelmi és Munkavédelmi Technikus (Ref.sz.: JN -052020-33975)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában  vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Környezetvédelmi és Munkavédelmi Technikus

Miért érdemes megpróbálnod?

•    versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafetéria);
•    biztos munkahely;
•    folyamatos fejlődési lehetőség.

Te vagy az IGAZI, ha

•    környezet vagy munkavédelmi szakirányú végzettséggel rendelkezel;
•    minimum 1 éves szakmai tapasztalatod van ezeken a területeken;
•    kommunikációképes angol nyelv ismerettel rendelkezel.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    közreműködés a környezetvédelmi normák,  hatások azonosításában, értékelésében;
•    közreműködés a scorecard-ok frissítésében, naprakész tartásában;
•    EHS osztály által készített megrendelések és kiszállítások elkészítése ERP-ben;
•    közreműködés a hulladékgazdálkodásban;
•    közreműködés a szimulációk, havária tervek kivitelezésében, naprakész tartásában;
•    közreműködés az oktatások megtartásában;
•    közreműködés a balesetek kivizsgálásában, 8D riportok készítésében;
•    levegő, zaj, rezgés és egyéb mérések;
•    érintésvédelem és egyéb munkavédelmi mérések;
•    közreműködés a munkaruha megrendelésében és raktár nyomon követésében;
•    közreműködés a dolgozók munka és tűzvédelmi képesítésének nyomon követésében.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest