LEAN specialista-folyamatmérnök (Ref.sz.: JN -052020-33944)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában  vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök-LEAN specialista

Miért érdemes megpróbálnod?

•    versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafetéria);
•    biztos munkahely.

Te vagy az IGAZI, ha

•    felsőfokú műszaki végzettséged van;
•    LEAN bevezetésében szerzett tapasztalattal rendelkezel;
•    felhasználói szintű tervező szoftver ismereted van (AutoCad, Solid Edge);
•    ISO/TS 16949 valamint ISO 14011 szabvány ismeretével rendelkezel;
•    kommunikációképes angol nyelv ismereted van;
•    legalább 5 éves szakmai tapasztalatod van ebből 2 év autóipari területen.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    LEAN módszerek bevezetése, elterjesztése a gyár minden területén;
•    folyamatokban található veszteségek azonosítása, kiküszöbölése;
•    LEAN projektek végrehajtása, eredmények kimutatása és értékelése;
•    workshopok vezetése, moderálása (SMED, 7W);
•    LEAN oktatások gyári szintű megszervezése, megtartása, hatékonyságának a visszamérése;
•    Kaizen rendszer koordinálása, fejlesztése;
•    dokumentációs csomag fejlesztése, karbantartása.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát