Termelés vezető (Ref.sz.: JN -052020-33941)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában  vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Termelés vezető

Miért érdemes megpróbálnod?

•    versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafetéria);
•    biztos munkahely;
•    rugalmas munkaszervezés.

Te vagy az IGAZI, ha

•    gépészmérnöki vagy műszaki végzettség;
•    ISO 14001 és ISO TS 16949 ismeret;
•    angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
•    általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek;
•    legalább 5 éves termelés irányítói tapasztalat.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    irányítja a termelésben dolgozók munkáját (sajtolási, hegesztési terület);
•    felelős a beosztottjai motiválásáért, teljesítmény célok kitűzéséért, a teljesítményük értékeléséért és szakmai fejlődésük előmozdításáért;
•    a vevői megrendelések alapján meghatározza a termelési tervet;
•    meghatározza az optimális termelési mennyiséget és felügyeli a termelési program tervek szerinti végrehajtását;
•    felelős a termelési folyamatok fejlesztéséért;
•    a termelést támogató folyamat mérnökök munkájának irányítása és ellenőrzése;
•    termelési oldalról támogatja a szerszám jóváhagyási folyamatot;
•    részt vesz a vevői és minőségügyi auditok előkészítésében és lebonyolításában;
•    karban tartja a termelési terület teljesítmény mutatószám rendszerét, felügyeli a termelési mutatószámok megvalósulását és akciókat hajt végre a tervtől való eltérés esetén.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát