Laboratóriumi technikus (Ref.sz.: JN -052020-33921)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető, gáztermelő és forgalmazó partnercégünknek keresünk laboratóriumi technikust !

Munkaköri feladatok :

- Műszeres analitikai minőség-ellenőrzés, alapanyag és késztermék minőség-ellenőrzése
- Késztermékek vizsgálata műszeres analitikai vizsgálati módszerekkel
- A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Feltételek:

- Végzettség: szakirányú technikusi végzettség
- Műszeres analitika ( elsősorban GC) területen minimum 1 éves tapasztalat
- Önálló munkavégzési képesség
- Word, Excel alapfokú felhasználói szintű ismerete
- B. kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

- Cafeteria
- Munkába járás támogatása
- Munkaeszközök biztosítása
- hosszú távú, biztos munkahely, biztos megélhetés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, nincs más teendőd..Jelentkezz !!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát